NOVINKY

NOVINKY

ZAHÁJENÍ SEZÓNY - tradiční taneční show, ukázka všech závodních i nezávodních skupin: 

  • taneční přípravka
  • babies adelline
  • závodní skupina kadetky, juniorky, seniorky
  • gymnastické kurzy začátečníků i pokročilých
  • moderna

VSTUPENKY:

Vstupenky lze zakoupit v rámci tréninků a jednotlivých hodin v tělocvičně ZŠ Partyzánská každý den od 16:00 - 18:00 (kromě středy, ta je pouze do 17:00) 

V letošním roce jsme představení rozdělili na dvě části. V té hlavní "mažoretkové a gymnastické" se představí všechny obory kromě moderny. Moderna bude mít své vlastní představení, které proběhne hned po skončení hlavní části, jen se upraví prostor. 

Moderna se představí s představením "forest", napojení s přírodou. Uvidíte úplně jiný styl tance, než jste u nás zvyklí. Bude to plné energie, emocí a emaptie pod taktovou Kristýny Jahodové.

  • vstupenky kombinované na mažoretky + modernu 200,- 
  • vstupenky na mažoretky a gymnastiku 150,-
  • vstupenky na modernu 80,-

Využijte i našeho rezervačního systému, vstupenky vám přijdou online s qr kódem. 

NABÍZÍME TANEČNÍ/MAŽORETKOVÝ WORKSHOP 29. 1. 2023

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 25. 1. 2023

16. 10. 2022 KINOCTOBER aneb taneční workshop s úžasnou tanečnicí, choreografkou a lektorkou dnešního dopo/poledne KinoMchugh , která byla pozvaná v rámci "TANEC BEZ HRANIC". .Jak už víte, mimo mažoretek chceme v sezóně 23 zkusit i taneční obor. Hledáme proto inspiraci, učíme se od tanečníků a lektorů. Už v sprnu jsme přihlásily tři naše statečné. Týnku, Viki, Vali. Ani jedna nevěděla do čeho jde. Mrazení po zádech a šimrání v břiše. Nervozita stoupala a byla úplně zbytečná. Holky byly skvělý, jsme pyšní a radujeme se z jejich pokroků a nových kroků, které předají zbytku skupiny .Bylo to skvělé a inspirativní. D Í K Y. 

Zajímá vás výsledek ? Video najdete na našem instagramu

15. 10. 2022 D E P O - den otevřených dveří vlakového DEPA , kterého jsme mohli být už podruhé součástí Děkujeme za pozvání a děkujeme našim holkám za repre... tuto rychlo chorošku se naučily během dvou tréninků Dále pokračujeme na tvorbě nových choreo na sezónu 2023.. bude to ještě dřina, ale těšíme se moc!!

TWIRLINGOVÝ WORKSHOP

Na státní svátek 28.9.2022 jsme nelenily a zavřely se na 7 hodin do tělocvičny. Přijela za námi jedna z nejúspěšnějších twirlerek dnešní doby, Viktorie Šitlerová, která nás naučila kousek svého umění.

Dopoledne si holky projely pohybovku i akrobacii, poledne a odpoledne pak patřilo jednotlivým cvikům s hůlkou + contemporary s hůlkou. 

Pokud vás zajímá víc, proklikněte se na náš FB nebo instagram, kde dáváme čerstvé spoty z našich akcí. 

V sobotu proběhl na hlavním náměstí T. G. Masaryka každoroční běh - CITY CROSS RUN and WALK a my byli jeho součástí s dvěma vstupy. Představila se skupina juniorů se svou modernou pod taktovkou Kristýny Jahodové.

CHYSTÁME PRO VÁS

ZAČAL NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Dne 1.9.2022 proběhla akce Den otevřených dveří DDM Libertin, kde se prezentoval také náš soubor, který je součástí Libertinu a funguje částečně i pod touto organizací.

Děkujeme všem návštěvníkům, novým tvářím a zájemcům o náš soubor. Budeme se na všechny těšit na oficiálním náboru, který proběhne 5.9.2022 od 16 hod v tělocvičně ZŠ Partyzánská. Kdo už se přihlásil a má opravdový zájem, může navštívit první lekce, které začínají od 12.9.2022. Těšíme se na všechny. Více informací na emailu veris@adelline.cz 

ROZVRH JEDNOTLIVÝCH SKUPIN JE TU. Kdo si neví rady, do jaké skupiny patří, napište nám.