TRENÉRKY

TRENÉRKY PRO rok 2020

ADÉLA VAVRUŠKOVÁ

Hlavní vedoucí a zakladatelka mažoretek Adelline. Dlouholetá národní porotkyně, momentálně v asociaci Czech Majorettes, z.s. Dva roky také mezinárodní porotkyně v zácviku světové federace MWF. 
Hlavní pedagog volného času pro Dům dětí a mládeže Libertin. Bývala vychovatelka na Základní škole Partyzánská. Vystudován cestovní ruch a hospodářská ekonomika. Úspěšná absolventka pedagogického minima s aprobací učitelství. 
Hlavní trenérka a choreografka, školitelka a lektorka. Členka výkonného výboru asociace CMA a jedna ze zakladatelek této asociace. 

KRISTÝNA PLACÁKOVÁ

Absolventka Obchodní akademie v České Lípě. Vystudované pedagogické minimum pro zájmový útvar. Několikanásobná mistryně České republiky a Evropy v sóloformacích a formacích. Dlouholetá trenérka všech skupin. Choreografka sóloformací. 

Pro rok 2020 trenérka skupiny kadetek PROFI, juniorek POM a seniorek. 

VERONIKA ŠLACHTOVÁ

Studentka Střední pedagogické školy v Novém Boru. Dlouholetá členka a trenérka Adelline. Několikanásobná Mistryně ČR a vícemistryně Evropy ve formacích. Choreografka a trenérka sóloformací.

V letošním roce trenérka skupiny Kadetek PROFI. 

ADRIANA ČÁPOVÁ

Dlouholetá členka Adelline. Několikanásobná Mistryně a vícemistryně ČR ve formacích a sóloformacích. Dlouholetá trenérka a choreografka sóloformací. V letošním roce pokračuje se skupinou Kadetek PROFI. 

MGR. NAĎA VAVRUŠKOVÁ

Hlavní vedoucí a zakladatelka mažoretek Adelline. 30ti letá praxe v oboru pedagog 1. stupně. Vystudován UJEP v Ústí nad Labem. Bývalá členka gymnastického oddílu v České Lípě, v mládí vedoucí tanečního kroužku. Vedoucí dramatického kroužku pro děti prvního stupně. 

V Adelline působí především jako manager. Příprava informací pro děti a rodiče, hlavní správce financí, organizátor výjezdu na soutěže, vystoupení, do zahraničí. 

Trenérka skupiny dětí a kadetinek. 


HANA FIŠEROVÁ

Odbornice ve fermacii, vystudovaná psychologie a pedagogika. Bývala členka gymnastického oddílu v Roudnici nad Labem. Odborná trenérka a lektorka na gymnastiku a akrobacii.  

V Adelline působí již pár let jako trenérka gymnastiky a akrobacie. 

ALŽBĚTA HOUŽVIČKOVÁ

Absolventka Střední pedagogické školy v Novém Boru. Momentálně zaměstnaná jako učitelka v Mateřské školce v Novém Boru. Dlouholetá členka a trenérka Adelline. Mistryně ČR ve formaci z roku 2018. Se svým týmem získala na nespočet republikových titulů. V letošním roce trenérka skupiny Juniorek.

ANNA MÁCOVÁ

Jako trenérka v letošním roce nováček. Anička bude vést tým nejmladších dětí BABIES ADELLINE. Momentálně ještě studentka ZŠ 9. ročníku, ale obrovský trenérský talent. Perfektní práce s nejmladšími. Několikanásobná Mistryně ČR a vícemistryně ČR ve formacích a sóloformacích.